9_1628167720.png
8_1628167700.png
11_20201202_204129.jpg

Začínáme trénovat!

V souvislosti se současným stavem souvisejícím s šířením epidemie koronaviru a následným uvolňováním epidemiologických opatření připravil Plavecký oddíl Krupka, z.s. následující plán a soubor informací k organizaci programu na nejbližší období. Veškeré následující informace a organizační záležitosti se mohou změnit v případě úpravy připraveného harmonogramu uvolňování opatření Vládou ČR v rámci nouzového stavu.

  1. Tréninky
    Od středy 9.12.2020 bude zahájen provoz v plavecké hale v Krupce a můžeme tak začít s tréninkem. Program tréninků bude zveřejněn v členské sekci. Trénovat je možné v maximálním počtu 23 osob při splnění pravidla 1 osoby na 15m². Roušku je nutné mít až do šatny. Při účasti plavce na tréninku je NUTNÉ zaškrtnout svou účast v Členské sekci, abychom měli přehled, jaký je zájem! Pořadí potvrzení určí pořadí účastníků! Účastníci nad povolenou kapacitu budou jako náhradníci.
  2. Členské příspěvky
    Současná situace není jednoduchá pro všechny, zvýšení nákladů a potencionální snížení příjmů se dotkne všech občanů ČR. V principu jsou příjmy sportovních klubů pokrývány třemi druhy příjmů: členskými příspěvky, dotačními zdroji a příjmy z reklam nebo sponzoringu. Dotační zdroje jsou aktuálně všechny významně nejisté, jejich rozdělování je pozastaveno a dochází k přehodnocování jejich výše. Reklamní a sponzorské zdroje v případě dětských a mládežnických kategorií jsou velmi omezené a musíme předpokládat i jejich další redukci. Členské příspěvky tvoří pouze cca 40% rozpočtu a jsou pro nás momentálně jediným jistým příjmem. Prosíme tedy ty, kteří nemají uhrazeno, o zaplacení příspěvků za první pololetí. V případě nouze vyjdeme vstříc a individuálně se budeme snažit nalézt rozumný kompromis, prosíme však o rozumný a citlivý přístup a podporu Plaveckého oddílu Krupka, z.s.. 

Velmi děkujeme za pochopení celé situace a podporu naší společné činnosti.