9_1628167720.png
8_1628167700.png
10_20200528_111522.jpg

Klubové info - DŮLEŽITÉ!

V souvislosti se současným stavem souvisejícím s šířením epidemie koronaviru a následným uvolňováním epidemiologických opatření připravil Plavecký oddíl Krupka následující plán a soubor informací k organizaci programu na nejbližší období a na období letních prázdnin. Veškeré následující informace a organizační záležitosti se mohou změnit v případě úpravy připraveného harmonogramu uvolňování opatření Vládou ČR v rámci nouzového stavu.

Tréninky do konce této sezóny (1.6. – 30.6.)

Vzhledem k probíhající důležité opravě na plaveckém bazénu v Krupce nabízíme tréninky na sportovištích v areálu městského stadionu v Krupce. Oprava by měla být hotová během druhé poloviny června a provoz bude obnoven nejpozději od 1.7. a bazén bude otevřen celé prázdniny. Sraz na tréninky bude před plaveckou halou. Aktuální rozpis tréninků je k dispozici v členské sekci, kde Vás žádáme o potvrzování docházky.


Tréninky během letních prázdnin (červenec 2020)

V rámci kompenzace za období nouzového stavu nabízíme možnost tréninků během července. Tréninkové časy budou stejné jako během sezóny a tréninky by měly probíhat v bazénu.

Prázdninový víkendový kemp

Na konec srpna (předběžně 28-30.8.) připravujeme pro všechny kategorie víkendový kemp. Podrobné info zveřejníme během nejbližší doby.

Soustředění pro závodní plavce

Soustředění v Srní by mělo proběhnout. Vše je dohodnuté a objednané. Ještě čekáme na potvrzení dotace z kraje a v nejbližší době dodáme kompletní informace.

Členské příspěvky

Současná situace není jednoduchá pro všechny, zvýšení nákladů a potencionální snížení příjmů se dotkne všech občanů ČR. V principu jsou příjmy sportovních klubů pokrývány třemi druhy příjmů: členskými příspěvky, dotačními zdroji a příjmy z reklam nebo sponzoringu. Dotační zdroje jsou aktuálně všechny významně nejisté, jejich rozdělování je pozastaveno a dochází k přehodnocování jejich výše. Reklamní a sponzorské zdroje v případě dětských a mládežnických kategorií jsou velmi omezené a musíme předpokládat i jejich další redukci. Členské příspěvky tvoří cca 40% rozpočtu a jsou pro nás momentálně jediným jistým příjmem. Prosíme tedy o doplacení příspěvků za sezonu v plné výši, což vnímáme jako podporu a veliký závazek pro budoucnost a budeme se snažit naším přístupem a aktivitami tento závazek splatit. V případě nouze vyjdeme vstříc a individuálně se budeme snažit nalézt rozumný kompromis, prosíme však o rozumný a citlivý přístup a podporu Plaveckého oddílu Krupka.


Členská sekce – přechod na novou verzi

Prosíme o Vás a realizaci přechodu na novou verzi členské sekce. Info a návod jsme již posílali. V případě jakéhokoliv problému či zádrhelu při registraci nás neváhejte kontaktovat na tel. 606702217 nebo na mailu info@sportkrupka.cz 

Velmi děkujeme za pochopení celé situace a podporu naší společné činnosti.