9_1628167720.png
8_1628167700.png
15_20210607_091351.jpg

Důležité info k otevření plavecké haly

V souvislosti se současným stavem souvisejícím s šířením epidemie koronaviru a následným uvolňováním epidemiologických opatření připravil Plavecký oddíl Krupka, z.s. následující plán a soubor informací k organizaci programu na nejbližší období. Veškeré následující informace a organizační záležitosti se mohou změnit v případě úpravy připraveného harmonogramu uvolňování opatření Vládou ČR v rámci nouzového stavu.

Klubové info – DŮLEŽITÉ!!!

Tréninky
Od pondělí 7.6.2021 bude zahájen provoz v plavecké hale v Krupce a můžeme tak začít s tréninkem. Program tréninků bude zveřejněn v členské sekci. Trénovat je možné v maximálním počtu 23 osob při splnění pravidla 1 osoby na 15m². Roušku je nutné mít až do šatny. Při účasti hráče na tréninku je NUTNÉ zaškrtnout svou účast v Členské sekci, abychom měli přehled, jaký je zájem! Pořadí potvrzení určí pořadí účastníků! Účastníci nad povolenou kapacitu budou jako náhradníci.

Potvrzení nutná k účasti na tréninku
Je potřeba dodržovat níže uvedené opatření, které stačí doložit formou čestného prohlášení. 

Plaveckou halu může využívat jen návštěvník, který:

  1. Je držitelem antigenního testu ne staršího 72 hodin nebo PCR testu ne staršího týden
  2. Je prokazatelně testován svým zaměstnavatelem prostřednictvím akreditované laboratoře
  3. Je plně naočkován a vlastní certifikát nebo má aplikovanou první dávku a od aplikace uplynulo 22 dní. Prokáže se kartou očkování.
  4. Prodělal nemoc COVID, což doloží potvrzením od lékaře.